Związki - horoskop partnerski

Szczur 
W związku Szczur szuka kogoś kto zaakceptuje jego naturę, będzie popierał jego politykę działań, podziwiał go, darzył szczerym uczuciem i często czuł wdzięczność. Bardzo udane związki Szczur potrafi tworzyć  z Bawołem, Smokiem, Wężem, Małpą, Psem oraz Świnią, związki Szczura z innym Szczurem, Tygrysem, Kozą, Koniem Królikiem oraz Kogutem, mogą być dosyć trudne, ale niekoniecznie niemożliwe, o ile oboje wykażecie się wyrozumiałością i skłonnością do osiągania kompromisów.
Szczur nie jest łatwym partnerem w życiu na dłuższą metę, ale jeżeli wykażesz się szczerymi intencjami i zrozumieniem a także co najważniejsze pokochasz Szczura, stworzycie szczęśliwy związek.
Klikając tutaj możesz nabyć książkę o horoskopie partnerskim. 

Bawół

Związki Bawołów nasycone są równowagą i harmonią. Opierają się na poczuciu bezpieczeństwa i stabilności. W związku między Bawołem i Szczurem osoby te wzajemnie się uzupełniają, ponieważ Szczur jest ruchliwy i aktywny może mobilizować Woła do działania, zaś stabilny Wół trochę hamuje gorący temperament Szczura. Oboje  muszą zaakceptować, że partner żyje według innego naturalnego rytmu i inaczej planuje działania.
Jeśli się dogadają Szczur i Bawół mogą liczyć na udany i szczęśliwy związek. Bawół z innym Bawołem zbuduje związek wypełniony spokojem i harmonią , natomiast z Tygrysem będzie ciekawie i intensywnie, Królik i Bawół to szansa relację poukładaną i zgodną, ze Smokiem powstanie niezłe partnerstwo biznesowe (ale nie związek), również z Wężem istnieje jakaś szansa na związek, ale partnerstwo biznesowe zdecydowanie będzie odpowiedniejsze.

Klikając tutaj możesz nabyć książkę o horoskopie partnerskim. 

Tygrys

W związkach Tygrysy chcą być niezależne a jednocześnie oczekują szczerości, wierności i zaufania. Jeśli są akceptowane, potrafią sprawić aby relacja  była głęboka, zażyła, namiętna i przepełniona miłością. Próby ustawiania   Tygrysa i jego zniewolenia kończą się zawsze klęską, konfliktami i w rezultacie zakończeniem związku. Tygrys i  Szczur mogą stworzyć bardzo szczęśliwą parę, jeśli Szczur okaże zrozumienie skłonności Tygrysa do flirtu a Tygrys da Szczurowi stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Obydwa  znaki uwielbiają przygody i zabawę, ale również cenią sobie zaufanie, także jeśli tylko wykażą się dobrą wolą związek będzie udany. Tygrys z Bawołem stworzą dobrą, wartościową relację, tylko gdy Bawół pozwoli ponieść się niekiedy tygrysiej fantazji a Tygrys przypiłuje delikatnie pazurki, by nie prowokować statecznego Bawoła. W partnerstwie biznesowym  ta para oznacza niekończący się konflikt, więc tylko w życiu prywatnym to połączenie ma szansę zaistnieć.
 Zając (królik, kot)

Królik w związku chce znaleźć przede wszystkim stałość, spokój i poczucie bezpieczeństwa, natomiast nie znosi konkurowania i kłótni. W relacjach ze Szczurem zwykle pojawiają się niesnaski, ponieważ Szczury lubią ryzyko i często postępują impulsywnie, czego Królik nie potrafi zrozumieć. To może być skomplikowany związek, pełen napięć, który zniechęci w krótkim czasie  delikatnego Królika. Jeśli Szczur i Królik naprawdę chcą być ze sobą, muszą osiągnąć  kompromis – oba znaki cenią bardzo poczucie bezpieczeństwa (Szczur bardziej materialne), więc to jest ich płaszczyzna do porozumienia, baza do następnych kompromisów. Z Bawołem Królik znajdzie wspólny język i stworzy bardzo układny, spokojny i bezpieczny związek, ponieważ i jeden i drugi są spokojne i poukładane. W takim związku nie będzie walki ale może też być nieco nudno ponieważ ani jedno ani drugie mogą nie pałać chęcią do ożywienia. Aby para Bawoła z Królikiem trwała i szczęśliwa, któreś z nich czasem musi się odznaczyć romantyzmem czy pomysłowością nawet, gdy nie czuje się w tej roli  najlepiej.
 Smok

W związkach Smok wymaga, chce silnej zażyłości i poczucia wolności. Relacja Smoka i Szczura będzie chyba najlepsza – oba znaki są bardzo towarzyskie i samodzielne więc gdy pojawią się jakieś niespodziewane trudności szybko znajdą rozwiązanie. Czasem jest tak, że Szczur zbytnio  ustępuje Smokowi, ale jeśli Szczur zamanifestuje swoją obecność – Smok szybko zwróci uwagę na jego potrzeby, gdyż darzy partnera szacunkiem i che go uszczęśliwić. W związku Smoka oraz Bawoła będzie od samego początku dochodziło do kłótni, ponieważ to bardzo różne znaki, które mają inne poglądy i inaczej wartościują. Smoki są bardzo aktywne i żywe, a Bawoły opanowane i stabilne. Taki związek uda się pod warunkiem, że Smok trochę przystopuje a Bawół od czasu do czasu zmieni nastawienie. Zwykle jednak się to nie udaje a związek przestaje istnieć.
Wąż

W związku Wąż musi czuć się bezpiecznie i chce zostać otoczony miłością aby mógł się otworzyć. Zawieść zaufanie Węża to okropna sprawa. Relacje między Wężem i Szczurem będą udane, jeśli tylko Wąż będzie się starał nie być skrytym w stosunku do partnera a Szczur podaruje sobie złośliwości. Wąż chce bezwzględnego zaufania, więc uczuciowy Szczur może być niezłym wyborem. Z Bawołem Wąż stworzy bardzo udany, opłacalny  związek – stabilność Bawoła odpowiada Wężowi, zaś Bawół doceni pracowitość i bystrość umysłu Węża.
 Koń

 Koń to jest wymagającym partnerem, jest niezależny i potrzebuje dużo wolności. Konie nie przepadają za formalnościami, lubią wolne związki i zmiany partnerów. Dojrzałe Konie szukają jakiejś stabilizacji, ale w dalszym ciągu są niezależne – wyrozumiały partner stworzy z nimi udany związek, jeśli Koń będzie czasem mógł zrobić sam to na co ma ochotę. Związek Konia ze Szczurem to nieustanna walka, gdyż chwilowa  namiętność szybko przeradza się w poważne życiowe konflikty. Oba znaki mają cechują się odmiennymi charakterami a w tym przypadku przeciwieństwa przyciągają się na krótko. Niestałość Konia drażni Szczura, zaś Koń uważa, że Szczur go kontroluje. Z Bawołem też nie będzie stabilnie, gdyż temperament Konia będzie nie do zniesienia, a Koń zanudzi się z Bawołem na śmierć nie potrafiąc zrozumieć jego zamiłowania do spokoju. Zwykle Koniom trudno zbudować trwały i stabilny związek, ale partner będzie stały i bardzo wyrwały w uczuciach może przekonać go do założenia rodziny i ustatkowania się.
Koza (owca) 

W związkach Kozy szukają bezpieczeństwa, stabilizacji i harmonii więc ze Szczurem może nie dojść do porozumienia. Szczury są zasadnicze, aktywne i  głośne, dlatego cicha i łagodnie usposobiona Koza, unikająca działań jest nudna. Koza z kolei może odnosić przy  Szczurze wrażenie, że jest pomijana i zaniedbana. Jeśli ma się im udać, partnerzy muszą być względem siebie uważni, pełni zrozumienia i czuli, co nie zdarza się zbyt często. Koza która jest delikatna i uduchowiona  przy Bawole może czuć się dobrze, zaakceptuje on to, że Koza przeżywa wszystko emocjonalnie i często zdarza się jej uciec w  świat fantazji. Bawoła może irytować naiwność Kozy i związek rozpadnie się jeśli nie będzie jej tolerować.
Małpa

W związku Małpa poszukuje namiętności, akceptacji dla jej słabych stron i podzielania potrzeby zmian w życiu. Małpa chce być wytrwałym partnerem, ale oczekuje zrozumienia jej niespokojnej natury. W związku ze Szczurem na początku może być przepięknie, ale gdy tylko Szczur zapragnie większej zażyłości, Małpa zacznie uciekać szukając odpoczynku. Szczur powinien być w związku wyzwaniem dla Małpy, jeżeli odkryje wszystkie karty przestanie być obiektem zainteresowania. Uczuciowemu Szczurowi może nie być łatwo pogodzić się z tą rolą dlatego taki związek będzie trudny. Z Bawołem zaś  Małpa będzie o wiele szczęśliwa i również jemu da szczęście. Małpa przy Bawole ustatkuje się trochę, ale wciąż będzie mogła pozwolić sobie na szaleństwo, Bawół natomiast gdy tylko Małpa przyhamuje swoją wyobraźnię, pozwoli jej być czasem niepoważną.
 Kogut

W związku Koguty chcą być podziwiane – taka jest ich natura. Biorąc to pod uwagę relacja Koguta i Szczura może być dobra, o ile Szczur będzie wyrozumiały i da mu czas mimo zadufania w sobie i próżności. Przekona się, ze oboje tak naprawdę pragną miłości a połączy ich krytycyzm wobec świata, który będą oceniać, utwardzając swój związek. Relacja Koguta z Bawołem również może być bardzo udana i szczęśliwa. Oboje będą się wspierać, szanować i doceniać, dając sobie to, co dla nich najważniejsze – Bawół da Kogutowi podziw, Kogut Bawołowi radość z życia.
 Pies

W związku Pies stawia na lojalność, wierność i szczerość – z tego się nie wycofa i nigdy nie wybacza ich gdy ktoś go oszuka. Związek Psa ze Szczurem będzie naprawdę piękny, jeśli oba znaki w dobrym czasie otworzą się na partnera, dając mu  bezpieczeństwo i będą przestrzegać ustalonych reguł. Oboje cenią prostotę spojrzenia na świat i szczerość, dlatego może połączyć ich stabilne i głębokie uczucie. Pies z Bawołem także mają szansę na harmonijny, wartościowy związek, jeżeli  stateczny Bawół uspokoi nieco nerwy Psa, a Pies będzie podzielał wiarę w szczerość i lojalność.
Dzik (świnia)

W związku Świnia jest oddana, kochająca i ciepła, więc potrzebuje partnera, który doceni jej starania i będzie akceptował wrażliwą, nieco naiwną naturę. W związku między Świnią i Szczurem zapanuje doskonałą harmonia, gdy tylko Szczur okaże partnerowi uczucie a Świnia nauczy się słuchać rad przezornego Szczura. Świnia z Bawołem stworzą od bardzo spokojny, stabilny i niekonfliktowy  związek, gdyż oboje są uporządkowani. Świni spodoba się w Bawole stabilizacja i lojalność, Wół polubi i pokocha bardzo ciepłą, towarzyską Świnię.
Klikając tutaj możesz nabyć książkę o horoskopie partnerskim.