Związki - horoskop partnerski


SZCZUR

Bystry, zdolny, szybko uczący się, dokładny. Jego pozorny spokój pokrywa pełną niepokoju duszę. Ostrożny i podejrzliwy. Szczur jest niepochamowany w swych zachciankach.
Kobieta
Miła i atrakcyjna. Czasem jednak atakuje nie przebierając w słowach. Nie potrafi być praktyczna, gromadzi rzeczy nie pierwszej potrzeby.
Mężczyzna
Kochliwy, czesto bez wzajemności. Gorący w miłości. Cierpliwy, dobrze ułożony i małomówny. Nie znosi ciężkiej pracy. Często skąpy. Dziedziny, w których mu się wiedzie to polityka, sztuka i literatura.
Nieodpowiednią parą dla Szczura jest Koń.BAWÓŁ

Praktyczny, szczery, otwarty. Zawsze znajdzie pracę. Nie musi troszczyć sie o byt materialny. Często nie wie do czego dąży. Szczerze wypowiadający swe poglądy. Nie liczy się zbytnio ze zdaniem innych. Lubi zajmować stanowiska kierownicze.
Kobieta
Domatorka , dobra gospodyni. Dobra matka. Wierna w miłości. Prosta i szczera.
Mężczyzna
Domator, nie lubi podróżować. Pracowity i wytrwały. Stały i spokojny. Szczery, dotrzymujący obietnicy. Odpowiedzialny. Trudno nim kierować. Czasem wpada w gniew i bywa niebezpieczny.
Nieodpowiednia dla niego jest Koza.
 Tutaj możesz kupić książkę "Seks dla bystrzaków"
TYGRYS

Bystry, trzeźwy, dzielny. Dba o swój prestiż. Wzniosły. Nie cofa się przed trunościami. Sprawiedliwy. Nie jest zbyt pilny. Lubi się chwalić. Często obraża.
Kobieta
Jej siła magnetyczna zniewala mężczyzn. Często wyznaje miłość nie będąc jej pewna. Lubi ryzykować w miłości i często się "parzy".
Mężczyzna
Nadaje się na stanowiska kierownicze,zwłaszcza jako polityk lub wojskowy. Może być dyktatorem lub buntownikiem. Lubi być przewodnikiem i ośrodkiem zainteresowania. Reaguje szybko. Wydaje natychmiastowe rozkazy. posiada w sobie chęć zmiany otoczenia. Rzadko szczęśliwy w małżeństwie.
Nieodpowiednią parą dla Tygrysa jest Małpa.KRÓLIK

Posiada zdolności dyplomatyczne, przebiegły, bystry. Zmienia poglądy i przekonania w zalezności od sytuacji. Jest lubiany przez ogół. Bardzo kochający swoja rodzinę. Nieustępliwy. Z wiekiem, powodzi mu się coraz lepiej. W młodym wieku jest chorowity.
Kobieta
Dobra żona, dobra matka. Dba o dom rodzinny, wierna. Wpływa kojąco na partnera, nie kłótliwa. Serdeczna. Nie zawsze piękna, ale pogodna i radosna. Wychodzi za mąż w młodym wieku. Jej małżeństwo jest udane.
Mężczyzna
Pogodny, pełen radosci życia, kochajacy partnerkę. Ciekawy świata, lubi podrózować. Bez trudu znajduje prace. Posiada skłonność do mistyki i podatność na wszelkiego rodzaju wierzenia. W swych zainteresowaniach nie jest jednak wytrwały.
Nieodpowiednią parą dla Królika jest Kogut.SMOK

Lubi być ważny. Lubi bogactwa. Marzy o wielkości. Bystry, pojętny, łatwo jednak ulegający wpływom.
Kobieta
Tajemnicza i małomówna. Bardziej racjonalistka niż kierująca się uczuciem. Typ intelektualistki. Posiada seks ale z trudnością się zakochuje. Wielu mężczyzn jest nią zafascynowanych. Dość późno wychodzi za mąż.
Mężczyzna
Optymista, uczciwy, nieustannie zajęty. Zdrowie mu dopisuje. Uparty, łatwo obrażający się. Gadatliwy. Posiada silną wolę. Chce być kochany, ale sam nie jest zbyt gorący. Jeśli nie powiedzie mu się w miłości bez trudu znajduje inną partnerkę.
Nieodpowiednią parą dla Smoka jest Pies.Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej
WĄŻ

Zwinny i zgrabny. Inteligentny i sprytny. Bardzo podejrzliwy. Dowcipny, dobry mówca. Lubi ludzi z poczuciem humoru. Umysł analityczny z dużą intuicją. Lubi wywierać nacisk na innych.
Kobieta
Często piękna, z dużą kokieterią. Nie przerażają jej trudności w miłości. Potrafi być ofiarna i z gestem. Jednocześnie zaś zazdrosna i walcząca, nie przebiera w środkach z rywalkami. Dąży do związku z wybranym partnerem za wszelka cenę. Po ślubie uległa. Wzorowa gospodyni.
Mężczyzna
Również zazdrosny i podejrzliwy. Typ raczej samotnika. nie lubi życia towarzyskiego. Marzy o wolności. Ma skłonność do filozofowania.
Nieodpowiednią parą dla Węża jest Świnia.KOŃ

Lubiany, elegancki, prawdomówny, wzniosły. Lubi bogactwa. Towarzyski, rozmowny. Z łatwością przystosowuje się do każdej sytuacji.
Kobieta
Towarzyska, lubi podróżować. Posiada dużą intuicję. Nie da się zaskoczyć swoim wrogom. Lubi bogactwo, ale zdobywa je z trudem dzięki wytrwałości i pilności. Człowieka stojącego na drodze do osiągnięcia celu usuwa często z intrygami. Posiada skłonność do wywyższania się. Nie znosi krytyki. W miłości gorąca. Ubiega się o wyższe stanowiska.
Mężczyzna
Niezbyt kochliwy. Raczej zimny. Nie przeżywa załamań w tej dziedzinie. Zmienia szybko partnerkę, jeśli małżeństwo jego nie jest udane. Lubi wolność. Jest wesoły, gadatliwy. Potrafi uszanować innych. Cieszy się powszechną sympatią.
Nieodpowiednim partnerem dla Konia jest Szczur.

 
  Tutaj możesz kupić książkę "Seks maraton"
KOZA

Bywa nostalgiczna. Boi się przyszłości. Nie akceptuje obecnej sytuacji. Potrafi postępować nieszlachetnie w sytuacji dla niej niekorzystnej. Nie jest skłonna do poświęceń. Zarozumiała z pewna dozą pychy. Poddaje się jednak wielkim osobowościom i uzależnia się od nich. Goni za bogactwem.
Kobieta
Skryta w okazywaniu uczuć. Potrafi opanować emocje. Sprawia wrażenie zimnej. Jest jednak gorąca w miłości i przyjaźni. Umysł ma praktyczny. Sposób bycia konwencjonalny. Krytyczna.
Mężczyzna
Typ egoisty dbającego o własne korzyści. Obdarzony silną wolą. Pełen uroku i pełen wielkich planów. Małżeństwo jego jest zazwyczaj bardzo udane.
Nieodpowiednią parą dla Kozy jest Bawół.MAŁPA

Pomysłowa, gadatliwa, niezwykle towarzyska. Posiada poczucie humoru, lubi żarty. Żywa i zwinna.
Kobieta
Uwodzicielska. Nie przywiązującą się do partnerów. Wścibska, skłonna do intryg. Sukcesy zdobywa na polu naukowym.
Mężczyzna
Inteligentny, zdolny, oczytany. Kpiarz. Trudno odgadnąć jego myśli. Z łatwością pokonuje trudne problemy. Szybko nudzi się partnerem.
Nieodpowiednim partnerem dla Małpy jest Tygrys.KOGUT

Posiada przekonanie o swej nieomylności. Zawsze ma, jego zdaniem, rację. W pracy wytrwały i stały. Przeżywa w życiu wiele trudów i rozczarowań zwłaszcza w miłości, od której oczekuje więcej niż dostaje. Powinien strzec się w miarę możliwości wszelkiego rodzaju wód (morza, rzek). Lęka się przyszłości.
Kobieta
Zarozumiała z tendencją do pychy. Podkreślając swoją niezależność sprawia dużo przykrości partnerowi. Chce by ją podziwiać. W gruncie rzeczy zaś konserwatywna w poglądach i nietrudno ją obłaskawić. Mimo wymienionych cech ma ona dobry charakter.
Mężczyzna
Bystry, zmienny, pyszny. Z łatwością się uczy. Szczery i uczciwy, broni racji za wszelka cenę. Uparty. Posiada wiele cech ekscentryka. Czuły na pochlebstwa. Zdrowie mu zazwyczaj dopisuje.
Nieodpowiednią parą dla Koguta jest Królik.


PIES

Lubi przewodzić. Posiada mocny charakter, silną wolę. Ma wzniosłe plany. Jest wygadany. Czuły na słodkie słówka, daje się wtedy pokonać. Żywy i szybki. Krytyczny wobec otoczenia.
Kobieta
Pesymistka. Nie wierząc w powodzenie w miłości stroni od mężczyzn. W rezultacie jednak wierna w małżeństwie. Krytyczna wobec otoczenia. Robi to zresztą z talentem. Dobry mówca. Lubi trudną pracę.
Mężczyzna
Krytyczny. Szukający winy w innych, poza sobą. Pilny, Pracowity, bystry. Potrafi mimo popełnianych błędów, wmówić innym, że jest nieomylny. Skąpy, choć potrafi mieć gest, jeśli jest przekonany o jego słuszności.
Nieodpowiednią parą dla Psa jest Smok.ŚWINIA

Niezwykle łatwo przystosowuje się do nowej sytuacji, nawet niekorzystnej. Leniwa, nie lubi ciężkiej pracy. Z łatwością jednak znajduje pieniądze. Szczera, otwarta, nie posiada wrogów. Lubi żarty. Łatwo wybacza. Lubiana w towarzystwie. Smakosz. Gadatliwa i pogodna. Bystra i cierpliwa. Posiada zdolność opanowania zmysłów.
Kobieta
Skomplikowana w sprawach miłości. Drwi z zakochanych. Nie rozumie poświęceń wynikających z uczucia. Nie ma zbyt wielu przyjaciół. Są jednak tacy, którzy gotowi są jej bronić do upadłego.
Mężczyzna
Lubi grać wielkiego pana, wydawać pieniądze i wypoczywać.
Nieodpowiednią parą dla Świni jest Wąż.